Timoore meble

Strona:
  1. 1
enyoart

Timoore meble

Nowoczesny styl często kojarzy się z minimalistycznymi bryłami, podstawowymi barwami i swoistą sterylnością formy. Dlatego też awangardowe wyposażenie rzadko gości w pokojach dziecięcych. Meble Timoore łamią ten stereotyp, pokazując, że nowoczesny design może być ciepły, kolorowy i ekologiczny. W kolekcji znajdują się wyjątkowo piękne i oryginalne szafy, komody, fotele , stoliki i kredensy dziecięce oraz młodzieżowe. Dzięki wykorzystaniu bezpiecznych materiałów i zadbaniu o wysoką ergonomię meble i akcesoria Timoore to doskonała alternatywa dla osób pragnących stworzyć dla swoich dzieci wygodną i estetyczną przestrzeń w domu. Meble Timoore produkowane są w Polsce i pokazują, że rodzimy design dorównuje projektom najlepszych projektantów z Europy. Wyjątkowy styl, pastelowa kolorystyka i wygoda użytkowania to atuty, którymi kolekcja Timoore może się bezsprzecznie chwalić.

Do produkcji wykorzystywane są lakierowane płyty MDF, naturalne drewno i tkaniny bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci. Ogromną wagę przywiązuje się tutaj do szczegółów. Meble Timoore zabezpieczane są ręcznie naturalnymi olejami roślinnymi oraz ekologicznymi lakierami akrylowymi. Dzięki temu akcesoria Timoore są idealne dla osób, które na równi ze szczęściem swoich pociech, cenią także dbałość o środowisko naturalne. Oryginalność jest dzisiaj w cenie i to nie tylko ze względu na walory estetyczne. Ciekawe i nietypowe stylistycznie meble Timoore tworzą w pokoju dziecka unikalną atmosferę i pobudzają kreatywność. Unikalne kontrasty, żywe kolory, przyjemna dla linia forma – to wszystko wpływa na zmysły dziecka, zapewniając mu prawidłowy rozwój i zachęcając do zabawy. Akcesoria Timoore sprawiają, że pokój staje się bezpiecznym azylem i powodują, że dom staje się przystanią do której warto wracać.

Twórcy marki Timoore nie zapomnieli oczywiście też o ergonomii – komfort był jednym z najważniejszych priorytetów. Meble z tej serii dopasowane są do potrzeb i anatomii dzieci, posiadają zaokrąglone krawędzie oraz powierzchnie łatwe do wyczyszczenia. Meble Timoore są też trwałe i solidne, dzięki czemu przetrwają wiele lat, zachowując idealny wygląd. Akcesoria Timoore doskonale pasują do domów urządzonych w stylu nowoczesnym lub w duchu ekologicznym. Ich uniwersalność sprawia, że będą odpowiednie zarówno dla dzieci w wieku niemowlęcym, przedszkolnym i szkolnym.