Strona:
  1. 1
  2. 3
  3. 4
  4. 5
enyoart

Wazony m.in. szklane, dekoracyjne, ceramiczne, ozdobne, nowoczesne

Kwiaty zwykle są wręczane kobiecie, z wielu różnych okazji - urodzin, imienin, urodzin dziecka, Dnia Kobiet, Dnia Matki, czy zupełnie bez powodu. Wymagają one odpowiedniej oprawy w postaci wazonu. W każdym domu powinien znaleźć się choć jeden wazon na świeże kwiaty. Niekoniecznie musi on mieć postać białego, porcelanowego kielicha czy przeźroczystego, szklanego naczynia.

Ruszmy wyobraźnią i wybierzmy jeden z niespotykanych wazonów na stronie sklepu Enyoart. Oferujemy wazony o nieregularnych kształtach i w niecodziennych kolorach, które w zestawieniu z pięknymi, świeżymi kwiatami stworzą znakomitą kompozycję dekoracyjną, pasującą do każdego wnętrza, w który się znajdują. Możecie Państwo zakupić w sklepie Enyoart unikatowe wazony, na przykład przypominający poukładane jeden na drugim płaskie, okrągłe kamienie.

W rzeczywistości jest on wykonany z dolomitu, czyli naturalnego materiału o wyszukanej estetyce. Sam w sobie będzie on bardzo dekoracyjnym elementem. Oryginalne są również wazony szklane, ze szkła kolorowego, czy z tworzyw sztuczne - bezpieczne w zastosowaniu nawet w domach, w których są małe dzieci. Niektóre nasze wazony to prawdziwe dzieła sztuki, w które warto zainwestować dla uzyskania pięknej dekoracji do swojego domu.