Strona:
  1. 1
enyoart

Kosze i misy na owoce

W diecie każdego człowieka powinny znajdować się zdrowe produkty, do których bezdyskusyjnie zalicza się owoce. Należy je przechowywać w większości przypadków w temperaturze pokojowej, a więc poza lodówką. Można wygospodarować na ten cel misę na owoce, którą ustawimy w salonie, jadalni czy w kuchni na blacie lub na stole.

W Enyoart znajdziecie Państwo oryginalne misy na owoce, które można wykorzystywać również i w innych celach. Banany, jabłka, pomarańcze czy gruszki i inne owoce będą prezentować się smakowicie w takich misach. Poza tym, takie dekoracyjne patery są na tyle dekoracyjne i nieszablonowe, że można je wykorzystać jako element aranżacji każdego wnętrza.

Będą w szczególności pasować do nowoczesnych dekoracji salonu, jadalni i kuchni. Wykonane w większości przypadków z metalu, postawione na stole obok eleganckiego gazetnika , wyglądają innowacyjnie i oryginalnie. Misy na owoce są przez to wytrzymałe i na długo będą służyły swoim właścicielom. Mogą być doskonałym pomysłem na prezent, na takie okazje jak urodziny, imieniny czy jubileusze. Pełnią funkcję dekoracyjną i są praktyczne w zastosowaniu.