Wyszukaj 'zegar drewniany'

  • enyoart

    Zegar drewniany

    Drewno to magiczny i ponadczasowy surowiec – przedmioty wykonane z drewna towarzyszą nam od samego początku naszej cywilizacji. Co sprawiło, że drewniane wyposażenie towarzyszy nam do dzisiaj? Przede wszystkim jest to surowiec łatwy w obróbce, bardzo przyjazny i niezwykle wręcz dekoracyjny. Drewniane meble to standard, ale co jeżeli z drewna stworzymy elegancki zegar?

    Zegar drewniany to unikatowy sposób spojrzenia na ten funkcjonalny przyrząd – połączenie jego praktycznej roli z niepowtarzalną fakturą drewna doskonale pasuje do wnętrz zaaranżowanych ze smakiem. To wyjątkowy dodatek do mieszkań utrzymanych w stylu loftowym, rustykalnym i klasycznym.

    Zegar drewniany może mieć różną formę, kształt i kolor – w sklepie EnyoArt znaleźć można modele dopasowane do zróżnicowanych wystrojów i gustów użytkowników. Posiadamy zegary z tarczami wykonanymi z surowego drewna oraz eleganckie modele ze szlachetnych gatunków drzew. Każdy znajdzie u nas zegar drewniany idealnie pasujący do ulubionego stylu oraz istniejącego już wystroju domu.