enyoart

Zegary

Zegar to nie tylko wysoce użyteczny, lecz także istotny pod względem aranżacyjnym element wyposażenia wnętrza. Jest to nie tylko przyrząd do odmierzania czasu z ewentualną funkcją budzika, lecz także część wystroju, oferująca bardzo dużą swobodę stylistyczną i możliwość ulokowania w rozmaitych miejscach. Niezależnie od wersji – ścienny czy stołowy – zegar odgrywa bardzo ważną rolę w każdym pomieszczeniu, w którym się znajduje, dlatego w naszym asortymencie dostępne jest tak wiele rozmaitych wariantów stylistycznych i funkcjonalnych.

Do dyspozycji klienta oddajemy nie tylko klasyczne zegary ze wskazówkami oraz cyfrowe zegary LED, lecz także coraz popularniejsze ostatnimi czasy zegary słowne, przedstawiające czas za pośrednictwem podświetlonych słów. W ofercie posiadamy modele przeznaczone do rozmaitych aranżacji wnętrz, a także zegary stworzone w uniwersalnej stylistyce. Nie zabrakło popularnych ściennych zegarów, których tarczę stanowi przycięta na kreatywny kształt winylowa płyta, a także nietuzinkowych pomysłów, takich jak model imitujący bombę z zapalnikiem zegarowym.

Niezależnie, czy klient poszukuje klasycznego zegara na ścianę lub blat, czy też odjechanego wariantu, o który spyta każdy gość domu – wszystko to znajduje się w naszej obszernej ofercie. Dostępne są także produkty z dodatkową możliwością umieszczenia zindywidualizowanych napisów. Jest to wyjątkowy i kreatywny pomysł na prezent ślubny lub pamiątkę narodzin dziecka.